Корзина
119 отзывов
КОМПАНИЯ ВРЕМЕННО НЕ ПРИНИМАЕТ ЗАКАЗЫ!
Компания временно не принимает заказы и сообщения.
+380560000000
+380
56
111-11-11
ІМ "Глечик" - Подарки, сувениры, авторские работы

Запах - довольно привычное для большинства людей средство познания мира. Тысячи ароматов окружают нас ежедневно. Какие-то мы распознаем сразу, к некоторым "принюхиваемся" и просто не замечаем. Приятные и не очень, привычные и специфические - без них мир становится, как будто, менее красочным. 

Запахи способны изменить настроение человека, лечат и, даже, нередко предупреждают об опасности. 

Знания об использовании ароматов передаются людьми даже на бытовом уровне. Чего стоит утверждение "В уютном родном доме всегда пахнет вкусной едай", Эту фразу интерпретируют по разному и поэты и писатели и кинематографисты. 

Все мы, кто способен распознавать запахи - порой поддаемся их силе и влиянию. 

Об этом человечество знает издавна. Упоминания находят в древнейших письменных текстах по всему миру. 

Огромное множество трудов посвящено не просто запахам, а технологиям извлечения их в виде аромомасел и способам их приминения. 

Аромолампы разнообразные

Сортировка: в виде галереи в виде списка
товаров на странице:

Запах - досить звичний, для більшості людей, засіб пізнання світу. Тисячі ароматів оточують нас щодня. Якісь ми розпізнаємо відразу, до деяких "принюхуємося" і просто не помічаємо. Приємні і не дуже, звичні і специфічні - без них світ стає, неначе, менш барвистим. Запахи здатні змінити настрій людини і, навіть, нерідко попереджають про небезпеку. 

Знання про використання ароматів передаються людьми навіть на побутовому рівні. Чого варте твердження "В затишному рідному будинку завжди пахне смачною їжей", Цю фразу інтерпретують по різному і поети і письменники і кінематографісти. Усі ми, хто здатний розпізнавати запахи - іноді піддаємося їх силі і впливу. Про це людство знає здавна. Згадки знаходять у прадавніх письмових текстах у всьому світу.

Величезна безліч праць присвячена не просто запахам, а технологіям витягання їх у вигляді аромомасел і способам їх застосування. У прадавніх розкопках знаходять самі олії, їх суміші, і навіть пристрої по виробництву. На скільки ж все-таки ця наука стара ми сьогодні можемо лише здогадуватися. У усіх культурах і релігіях є місце ритуальному, лікувальному і косметичному використанню фитотрав. Останнім часом інформація про аромомаслах стала доступнішою. Використання аромоламп дуже просте.